Gratis Joomla Template by FatCow Review
TermoLine GL Effect
Spełniają wszystkie wymogi nowoczesnego wyposażenia mieszkania i podkreślają indywidualny styl właściciela.
TermoLine GL Premium
Na oryginalną estetykę składają się zarówno kontury okien jak i zaokrąglone listwy przyszybowe.

Okna

 

 

Firma Termo Profil z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, została założona w 1992 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą okien i drzwi okiennych, wykonanych z tworzyw sztucznych i aluminium. Przedsiębiorstwo, będące prywatną własnością, wykazuje w swojej obecnie ponad 22-letniej historii dynamiczny rozwój.

 

* * *

Szybki rozwój firmy odbywa się poprzez ciągłe unowocześnianie i wymianę parku maszynowego, jak również poprzez wdrażanie rozwiązań informatycznych umożliwiających jak najszybsze wykonywanie zleceń dla Naszych klientów. W celu szybszej realizacji zleceń oraz podniesienia jakości naszych produktów, w sierpniu 2006 otworzyliśmy nową halę produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejszy park maszynowy zapewniający wysoką jakość.

 

* * *

Pomimo intensywnej polityki ekspansji, kierownictwo firmy zwraca szczególną uwagę na to, by Termo Profil było przedsiębiorstwem krótkich dróg podejmowania decyzji, gdyż to właśnie pozwoliło firmie na zajęcie obecnej pozycji na rynku. Szybkie podejmowanie decyzji z możliwością bezpośredniego kontaktu z kierownictwem gwarantuje nie tylko wykwalifikowane doradztwo, ale także gwarancję szybkich i przemyślanych decyzji.

Odsłony: 3462